O MNĚ

Vítám vás na mých webových stránkách.

Fotograf České Budějovice

Jmenuji se Daria Efremenko a pracuji jako fotografka v Českých Budějovicích. Focení bylo vždy důležitá součást mého života, a postupně se z toho stalo mnohem víc než koníček a to práce, která mě baví a naplňuje. Snažím se udělat vše, aby mé fotky byly co nejlepší, jedinečné a hlavně aby se líbily mým zákazníkům.

 

Každý člověk je krásný a individuální, a to já předávám prostřednictvím fotografií.

 

Trochu faktů o mně:

Absolvovala jsem kurz photoshopu od školy HIGHLIGHTS a nyní studuji dálkové studium New York Institute of Photography (NYIP)  – škola fotografie. Neustále se učím a rozvíjím se, hledám novou inspiraci, ale i technologie pro fotografování a retušování. Přijímám nové zkušenosti i v zahraničí, často například jezdím do Ruska na fotografické kurzy.

 

Co nabízím:

·         Individuální přístup

·         Jednotlivé i rodinné fotografie v atelieru, doma i venku

·         Dárkové poukazy

·         Fotoknihy

 

Podmínky:

Termín provedení objednávky svatebního focení od jednoho týdne až do 3 týdnů. Za rychlejší termín provedení objednávky +50% z ceny.

Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku 150 Kč/1 kus

Tisk fotografie nad rámec balíčku ve formátu 10x15cm 20 Kč/1 kus

!!POZOR!! Vyhrazuji si právo zveřejnit pár fotografií z každého focení na webových stránkách www.daria-foto.cz, i na sociálních sítích. Pokud nechcete fotografie sdílet, prosím, informujte mě o tom při objednání, nebo při focení.